O nas

Esthetic-Dent działa od 2002 roku, powstał głównie z myślą o wymagających pacjentach oczekujących dobrego standardu usług, doskonałych efektów kosmetycznych w stomatologii.

Wielu stomatologów właśnie tak opisuje swoje usługi. Tak, to prawda, jednak wielu naszych obecnych pacjentów mówi nam, iż „jesteśmy wyjątkowi”. Wcześniej gabinet stomatologiczny kojarzył im się z lękiem przed wizytą, bólem – żaden dentysta nie budził sympatii.

Dopóki nie trafili do NAS!

I z tego jesteśmy dumni.

Jest wiele dobrych gabinetów stomatologicznych, prawie każdy stomatolog ma wysokie kwalifikacje. Dlaczego wiec warto dbać o swoje zęby u Nas? Jest kilka ważnych powodów:

9

wysokiej jakości materiały – pacjenci bardzo często nie zdają sobie sprawy, iż olbrzymi wpływ na jakość pracy, jaką wykonuje dentysta, mają materiały i sprzęt, na którym pracuje. Ponieważ głównym naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów – używamy materiałów wysokiej jakości – dzięki temu nasze prace ( wypełnienia oraz prace protetyczne ) wyglądają bardzo naturalnie oraz gwarantują dużo większą żywotność.

9

nowoczesny sprzęt – to nie tylko podniesienie prestiżu gabinetu. To komfort pracy lekarza oraz wysoki standard usług.

Nowoczesny sprzęt RTG sprawia , że badanie radiologiczne jest bezpieczniejsze dla pacjenta ( mniejsza dawka pochłoniętych promieni rtg) a szybki wynik poprawia komfort pracy lekarza.

Aparatura radiologiczna umożliwia wnikliwą ocenę danego obszaru jamy ustnej. Radiowizjografia – jest to nowoczesne urządzenie przesyłające zdjęcie z aparatu rentgenowskiego do komputera. Dzięki zastosowaniu radiowizjografii ilość pochłanianych promieni rentgenowskich ulega kilkukrotnemu zmniejszeniu. Stomatologia – staje się dzięki temu jeszcze bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Zdjęcie rtg uwidacznia schorzenia nie widoczne w badaniu miejscowym i jest niezbędna w ocenie poprawności wykonanego leczenia kanałowego.

9

komunikacja z pacjentem – zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu z Państwa stomatologia kojarzy się z bólem i nieprzyjemnym obowiązkiem Staramy się redukować Państwa stres. Lekarz stomatolog zawsze dokładnie omawia każdy zabieg i dba o to, by czuli się Państwo bezpiecznie. Budzimy zaufanie, bo stomatologia jest ntylko ie naszą pracą, ale także pasją.

9

atrakcyjne ceny – co nie znaczy, ze najtańsze. Uważamy, ze nasze ceny maja bardzo dobry stosunek ceny do jakości naszych usług. Używamy bardzo dobrych materiałów i sprzętu wysokiej klasy. Podstawą sukcesu i popularności naszego gabinetu jest profesjonalizm i kompleksowość usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Dla nas najważniejszy jest pacjent – jego stan uzębienia i jego osoba.

Bardzo dbamy o najmłodszych pacjentów(stosujemy wizyty adaptacyjne, nagrody), dlatego leczymy całe rodziny – często kilka pokoleń.

Kładziemy duży nacisk na profilaktykę u dzieci i dorosłych.

Zostań naszym pacjentem a my zadbamy o zdrowie i piękno Twojego uśmiechu.