Dzisiaj41
Wczoraj4967
Wszystkie717520

Start Gabinety Opis

Opis Gabinetów

Serdecznie witamy                

Esthetic-Dent działa od 2002 roku, powstał  głównie z myślą o wymagających pacjentach oczekujących dobrego standardu usług , doskonałych efektów kosmetycznych w stomatologii .

Wielu stomatologów  właśnie tak opisuje swoje usługi. Tak, to prawda, jednak wielu naszych obecnych pacjentów mówi nam, iż  „jesteśmy wyjątkowi”. Wcześniej gabinet stomatologiczny kojarzył  im się z lękiem przed wizytą, bólem - żaden dentysta nie budził sympatii. Dopóki nie trafili do NAS ! .

I z tego jesteśmy dumni.  

Jest wiele dobrych gabinetów stomatologicznych, prawie każdy stomatolog ma wysokie kwalifikacje. Dlaczego wiec warto dbać o swoje zęby u Nas? Jest kilka ważnych powodów:

 

wysokiej jakości materiały - pacjenci bardzo często nie zdają sobie sprawy, iż olbrzymi wpływ na jakość pracy, jaką wykonuje dentysta, mają materiały i sprzęt, na którym pracuje. Ponieważ głównym naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów -  używamy materiałów wysokiej jakości - dzięki temu nasze prace ( wypełnienia oraz  prace protetyczne   ) wyglądają bardzo naturalnie oraz gwarantują dużo większą żywotność.

 

nowoczesny sprzęt - to nie tylko podniesienie prestiżu gabinetu. To komfort pracy lekarza oraz wysoki standard usług.

Nowoczesny sprzęt RTG sprawia , że badanie radiologiczne jest bezpieczniejsze dla pacjenta  ( mniejsza dawka pochłoniętych promieni rtg) a szybki wynik poprawia komfort pracy lekarza .

Aparatura radiologiczna umożliwia wnikliwą ocenę danego  obszaru jamy ustnej. Radiowizjografia - jest to nowoczesne urządzenie przesyłające zdjęcie z aparatu rentgenowskiego do komputera. Dzięki zastosowaniu radiowizjografii ilość pochłanianych promieni rentgenowskich ulega kilkukrotnemu zmniejszeniu. Stomatologia - staje się dzięki temu jeszcze bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Zdjęcie rtg  uwidacznia schorzenia nie widoczne w badaniu miejscowym i jest niezbędna w ocenie poprawności wykonanego leczenia  kanałowego.

komunikacja z pacjentem: zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu z Państwa stomatologia kojarzy się z bólem i nieprzyjemnym obowiązkiem Staramy się redukować Państwa stres. Lekarz stomatolog zawsze dokładnie omawia każdy zabieg i dba o to, by czuli się Państwo bezpiecznie. Budzimy zaufanie, bo stomatologia jest nie tylko naszą pracą, ale także pasją.

 

atrakcyjne ceny - co nie znaczy, ze najtańsze. Uważamy, ze nasze ceny maja bardzo dobry stosunek ceny do jakości naszych usług. Używamy bardzo dobrych materiałów i sprzętu wysokiej klasy. Podstawą sukcesu i popularności naszego gabinetu jest profesjonalizm i kompleksowość usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta..

Dla nas najważniejszy jest pacjent - jego stan uzębienia i jego osoba.

Bardzo dbamy o najmłodszych pacjentów(stosujemy wizyty adaptacyjne, nagrody), dlatego leczymy całe rodziny – często kilka pokoleń. Kładziemy duży nacisk na profilaktykę u dzieci i dorosłych.

Zostań naszym pacjentem a my zadbamy o zdrowie i piękno Twojego uśmiechu.